Bireysel Değişim
İletişim Bilgileri ::
0 532 733 31 05
Kristalleri Rahmetlendirme

Öncelikle Kristaller kirli ve eski enerjilerden, psişik etkilerden, önceden içine ne yerleştirildi ise ve önceki programlamalardan temizlenir. 

Tuzlu su, tütsü, ilahi enerji, dua yöntemi ile temizleme yapılır.

İkinci aşama, kristal şarj edilir. Pranic nefes kullanarak ya da güneş, hava ve yer pranası kullanarak şarj edebiliriz. (Şifacı şifaya kanal olur)

Sonra Rahmetlendirme işlemi yapabiliriz;

Yüce Allah'tan yardımını şifasını niyaz ederiz (özel duası var), Yüksek varlıkların yardımını niyaz ederiz, (özel dua ile), Güneş, hava, toprak pranası ile şaj ederiz, Şifa için kullanılan kristaller için özel yükleme konutu verilir, Yaratıcı'ya minnet ile, enerjinin sabitlenmesi ile rahmetlendirme tamamlanmış olur. (Şifacı şifaya kanal olur)

Kristaller temizlenmeden asla kullanılmamalıdır. Üzerindeki kirli enerjiyi yansıtacaktır.

Temiz bir kristal onu kullanan kişinin enerji alanını anında ortalama 5 mt kadar ileri taşır. Rahmetlendirilmiş bir kristal ise, bu alanı minimumda 50 mt ye çıkarır.

Rahmetlendirme işlemi ile objenin gücü enaz bin kat artar.

Şifa esnasında kullanılan kristaller şifacının gücünü enaz 200 kat arttırır.

Kristalin gücü büyüklüğüne ve berraklığına göre farklılık gösterir. 

ÖNEMLİ: Temizleme, derin temizleme, şarj etme ve rahmetlendirme çalışmasını kendiniz yapabilmeniz için Pranik Kristal Şifa Eğitimi tamamlamanız gerekir. Çünkü bu ileri bir şifa tekniğidir. Eğitimini almadan uygulamanız mümkün değildir. Pranik Şifanın 4. ileri aşamasıdır bu teknik, öncesinde Pranik Temel, Pranik İleri Aşama, Pranik Psikoterapi eğitimlerini tamamlanmalıdır. Bu eğitimleri de ülkemizde tek öğretme yetkilisi, Eğitmen Amir Hüseyin'dir.  

SOSYAL BAĞLANTILAR
FOTO GALERİLER
MAKALELER