Bireysel Değişim
İletişim Bilgileri ::
0 532 733 31 05
Dünyan Değişsin

Herkes birbirinden şikayetçi... Her ne yaşadıysan, olaya nötr kalmaya çalış.  ''Keskin sirke küpüne zarar'' diye boşuna dememişler.

Karşına çıkan o olayı yaşatan kişi senin aynan. Ya bir yargın, ya  bir inanç kalıbını yansıtıyor ya da bir korkunu yaşatıyor. Belki de aynı şeyi sen bir başkasına yaptın? Alman gereken dersi al, karşıdakini affet ve kabule geçerek yürü, ister onunla ister onsuz. 

Alamadığımız her dersi tekrar tekrar yaşıyoruz. Taki anlayıncaya kadar. Olay bu aslında.  Ama biz yaşadığımız olayda bizim payımız olduğunu hep inkar ederiz. Karşıdakini suçlamak en kolayıdır. Haklı bile olsak o konuda, cevap yine bizde saklı. Sor kendine ''bu olay bana ne hissettirdi?'' Hangi duygu yoğunluğu sarmış seni?

Cevabı bulduğunda, alman gereken dersi almışsın demektir. Ve değişmesi gereken biri varsa en başta sensin, senin korkuların ve olumsuz inanç kalıpların. Karşındakiler değil.

Yoksa isimler değişir sen hep aynı olayları yaşar durursun. Bir döngüye girer her şey. Hep aynı olumsuzluklar, hep aynı kırgınlıklar...

Bu döngüyü ancak sen kırabilirsin. Arın tüm olumsuz duygularından, korkularından, olumsuz inanç kalıplarından. Bak dünyan nasıl değişiyor.

Sevgimle... ayNUR

SOSYAL BAĞLANTILAR
FOTO GALERİLER
MAKALELER