Bireysel Değişim
İletişim Bilgileri ::
0 532 733 31 05
KİNESİYOLOJİ-KAS TESTİ nedir-NASIL uygulanır?

Kinesiyoloji ilk olarak 1964 yılında Dr. Goodheart keşfetmiştir. Doğruyu söylediğimizde kaslarımızın güçlü, yalan-yanlış söylediğimizde zayıf tepki verdiğini, enerji bedenimizle bilinçaltımız arasında kuvvetli bir bağ olduğunu farketmiştir.

Biz yalan söylesek de bedenimiz asla yalan söylemez. Bizi bloke eden, sabote eden olumsuz bilinçaltı kayıtlarımızı da kinesiyoloji kas testi ile tespit edebiliriz.

Farklı uygulama şekilleri olsa da, kendinize, telefonda başka bir kişiye, veya yanınızki birine kolayca uygulayabileceğiniz bir yöntemden bahsetmek istiyorum.

Bu teknikte kişi ayakta yüzü kuzeye bakar durmalıdır. Test yapan kişi ''evet'' demelidir. Onun bedeni olumlu bir cevapta öne doğru eğilir, eğilmelidir. Eğer ''hayır'' derse bedeni olumsuz bir cevap olduğunu göstererek, arkaya doğru eğilir, eğilmelidir. Eğer beden hiç eğilmezse kişinin bedeni muhtemelen susuz kalmıştır. Eğer ''evet'' cevabında arkaya, ''hayır'' cevabında öne eğilirse de beden susuzdur. Kişi su içerek tekrar evet-hayırlara doğru cevap alıncaya kadar denemeli, ardından merak ettiği soruyu sormalıdır.  

SOSYAL BAĞLANTILAR
FOTO GALERİLER
MAKALELER