Bireysel Değişim
İletişim Bilgileri ::
0 532 733 31 05
ENERJİ KESMESİ nedir-NASIL uygulanır?

Her şey enerjidir. Eşyaların, canlıların ve biz insanların enerji alanları vardır. Herhangi bir anı, bir olay sonucu, herhangi bir şeyle veya kişiyle enerjisel anlamda bağ kurarız. Bu bazen bizde enerji kayıplarına neden olur. Olayı düşünüp, üzüldükçe, kızıp öfkelendikçe enerjimiz karşıda kim varsa ona akar. İşte bu kayıpları önlemek, enerji vampirlerine fırsat vermemek, enerji dengemizi sağlamak için, aradaki enerjisel bağı kesebiliriz. Buna enerji kesmesi denir. Bu işlemi başkasına uyguladığınız bir şifa çalışmasından sonra da kendi üzerinizde uygulamalısınız. 

Enerji Kesmesi Nasıl Yapılır?

  • Sağ elinizi ve sol elinizi avuç avuca parmaklarınız birbirine değecek şekilde, bilek ve dirsekler yana doğru bir araya getirin. Sağ elinizin arkası göğsünüze doğru bakacak şekilde ve sol elinizin arkası dışarıya bakacak şekilde olsun. Avuç içlerinizi birbirlerine sürtün. Sağ elinizi göğsünüze doğru geriye çekin ve sol elinizi bedeninizden dışarıya doğru ittirin. 
  • İlk işlemi tamamladıktan sonra, sağ elinizi bir bıçak gibi düz bir şekilde getirin ve elinizi göğsün önünde aşağıya ve yukarıya doğru 3 kez hareket ettirerek '' kes, kes, kes'' diyerek ''solar plexusa'' doğru kesme hareketi yapın. Bu son hareket bedeninizin kutubunu dengeler. 
SOSYAL BAĞLANTILAR
FOTO GALERİLER
MAKALELER