Bireysel Değişim
İletişim Bilgileri ::
0 532 733 31 05
AYNUR APAYDIN Kimdir?

Afyon doğumlu olan Aynur Apaydın, Afyon Sağlık Meslek Lisesi Ebelik Bölümünü bitirdikten sonra, ilk görev yeri olan Kütahya'ya Ebe olarak atandı. Orada yaklaşık 1000'e yakın doğum yaptıran Apaydın, Ege Üniversitesi Ebelik Bölümünü kazanarak İzmir'e tayin oldu.

Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Kalp Damar Cerrahi Yoğun Bakım, Anestezi Yoğun Bakım, Genel Cerrahi kliniklerinde, ardından 112 Acil Yardım İstasyonu'nda görev yaptı.
 

Yoğun çalışma temposuyla beraber, ideali olan Ege Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Yöneticilik Bölümünü kazandı ve giriş yaptı.

Üniversite döneminde karşısına çıkan bir fırsatı değerlendirerek, Ab-ı Hayat adında Evde Hasta Bakımı Hizmeti veren işletmeyi kurdu ve yöneticiliğini yaptı.

Ardından gayrimenkul sektörü ile tanıştı ve Re/Max'in kurumsal çatısı altında sektörü deneyimledi.

Hayatta değişim ve gelişime odaklı olan Aynur Apaydın, kendini-blokajlarını keşfetmek amaçlı, kendisinde var olduğunu hissettiği, ancak korkularından dolayı üstünü kapattığı spritüel yanını açmaya, öğrenmeye yönelmiş bu konuda uzmanlaşmıştır.

Aynur Apaydın, İngiltere'de bulunan  The Association For Meridian & Energy Therapies- Meridyen ve Enerji Terapileri Derneği'ne ait eğitimleri tamamlayarak;

Energist Trainer ünvanı almış Türkiye'deki ilk bir kaç Eğitmenden biridir;

EFT Master Practitioner and Trainer - EFT Uzman Uygulayıcı ve Eğitmeni

EMO Master Practitioner and Trainer - EmoTrance Uzman Uygulayıcı ve Eğitmeni

Pozitif EFT Practitioner and Trainer - Pozitif EFT Uygulayıcı ve Eğitmenidir.

Ve bu teknikleri gerek youtube kanalında açıklayıcı örnek videolar ile, gerek medyada ulusal TV kanallarında Türkiye'ye ilk defa anlatan, tanıtan Enerji Uzmanı ve Eğitmenidir. 

Kendisi aynı zamanda;

ThetaHealing® Practitioner

Pranic Healing Basic Practitioner 

Pranic Healing Advanced Practitioner

Pranic Healing Psychotherapy Practitioner

Pranic Crystal Healing Practitioner

Pranic Self Defence Practitioner

Alfa Bioenerji Practitioner

Access Bars Practitioner

Access Face Lift Practitioner, yani uygulayıcısıdır.

Aynur Apaydın, hayatımızdaki değişmesini istediğimiz herşeyin bireysel değişimle mümkün olduğuna değinerek, kişinin " bireysel değişimi " ne odaklı eğitimler, seminerler, kişiye özel bireysel çalışmalar yapmaktadır.

Kendisi aynı zamanda http://theamt.com onaylı uluslararası geçerlilik sertifikalı EFT Master Practitioner, EMO Master Practitioner ve Pozitif EFT Practitioner eğitimlerini düzenleyip, eğitmenlik yapmaktadır.

http://theamt.com/members/aynur_apaydin/

SOSYAL BAĞLANTILAR
FOTO GALERİLER
MAKALELER